ВІДЕОКАМЕРИ Dahua Technology Co., Ltd - МП СЕРВІС

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
МП СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
МП СЕРВІС
Перейти до контакту

ВІДЕОКАМЕРИ Dahua Technology Co., Ltd

Підприємство згідно поставлених задач замовником виконає проект відеоспостереження котрий забезпечить повноцінну охорону та безпеки підприємств приватних територій та будівель.  
 
Монтажні роботи, технічна підтримка, допомога в експлуатації. Розширені рішення побудови систем відеоспостереження підвищуючи можливості безпеки та інформативність системи.

КАТАЛОГ КАМЕР
Відеокамери технології HDCVI (High Definition Composite Video Interface), Dahua  працюють коаксіальним кабелю 75 ом. Камери випускаються серії  Ultra, Pro, Lite, корті мають від 6 Мп. До 1 Мп., що характеризує якість картинки з камери. Камери мають високу якість картинки незначно уступають ІР камерам. По коаксіальному кабелю 75 ом лінії будуються менше 100 мерів, якщо відстані до камер більше 100 м. бажано використовувати виту пару при цьому з кожної сторони підключаються перехідники з 300 ом хвильового опору на 75 ом котрий є стандартом для відео. Окремо будується лінія живлення. Деякі камери технології HDCVI підтримують режим роботи звичайної аналогової камери і працюють з аналоговими реєстраторами старого зразка при цьому якість зображення нижча. Для цього їх потрібно перемикнуть в аналоговий режим
Вирішили будувати якісне і в той час економну по вартості  систему відеоспостереження то на цій серії обладнання вибір буде вірний.
ІР ВІДЕОКАМЕРИ
ПАНОРАМНІ ІР камери мають кут огляду 180 градусі. Застосовуються як оглядові камери котрі  дозволяють однією камеро бачити в цілому все приміщення.  Програмне забезпечення дозволяє створити зони огляду корі дозволяють бачити декілька зображень я із звичайної камери.


Ultra-Smart cthsz серія коштовних камер від 12 Мп. Корті дозволяють отримати вику якість картинки. Застосування при необхідності аналізу роботи каси, 100% розпізнання маркування та товарах, якість картинку при збільшенні розміру зображення.

Eco-savvy 3.0 ePoE Series –  Серія відеокамер від 6 Мп. Успішно можуть використовуватися для будови якісних систем відеоспостереження де потрібна чіткість зображення. Можна застосування в касах банківських установ та місцях де потрібно аналіз предметів на зображенні.

Eco-savvy 3.0 Відеокамери цієї серії мають середній рівень у вартості та якості роботи починаються з 4 Мп. Задовольняють вимоги якості зображення при побудові систем відеоспостереження на підприємствах  і приватних прибудинкових територіях. Якості котрих достатньо для деталізації переглянутого відео.
Lite H.265 Series серія відеокамер починається з 6 Мп.  Використовується для побудови якісних систем відеоспостереження на виробництвах та приватному секторі.


Lite – серія камер бюджетного варіанта починається з 3 Мп. Задовільнять потребу в побудові відеоспостереження приватної власності і підприємств. Спостерігання в полі зору камер з метою охорони та раннього виявлення порушень.


ПОБУТОВОГО ВИКОРИСТАННЯ. Серія камер бюджетного використання від 3 Мп. Основна фішка цих камер їх застосування в якості реєстратора підтримує флеш пам'ять до 64 мб., на котру виконується запис. Вмонтовані датчик руху дає можливість використати камеру в системі охоронної сигналізації. Якісний ІК прожектор забезпечить роботу камери в темряві. Камери тільки для виростання в приміщеннях.
Назад до змісту