Мережеві та хмарні рішення - МП СЕРВІС

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
МП СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
МП СЕРВІС
Перейти до контакту

Мережеві та хмарні рішення

ПОСЛУГИ СТАРТОВОГО ВИКОРИСТАННЯ ХМАРНИХ РІШЕНЬ.
НАЛАГОДЖЕННЯ СИСТЕМИ.
Перехід на сторінку
Бізнес пропозиції  від Google Works, надам послуги ефективного використання продукті від Google
Важливі додатки. * Gmail корпоративна пошта. * Сховище безпечного зберігання файлів Google диск, синхронізація з пристроями. * Документи та таблиці працюючі автономно  збереження на Google диску. * Календар планування роботи фіксування важливих подій, нагадування. * Створення презентацій приклад публікування в інтернеті. * Створення веб-сайтів  приклад публікування в інтернеті коректна робота на всіх пристроях. * Чад обмін повідомленнями. * Відео голосові конференції. * Ефективне використання Google Works, рішення для підприємств та приватних осіб можна переглянути на сторінці
Перехід на сторінку
Хмарні рішення від MICROSOFT  з використанням OFFICE 365 в складі офісного програмного забезпечення Word, Excel, OneNote, Outlook, Access, Publisher. Хмарних рішень в складі  OneDrive - збереження файлів у хмарі та їх синхронізація на пристроях, Exchange - поштова служба синхронізація на пристроях, Teams колективна робота з файлами у складі месенджер обміну в групі, відеозвязок та відеоконференції. SharePoint колективне створення сайтів груп для обміну інформацією та документами в робочій групі. Початкова інсталяція та організаційні питання підписки,  початок роботи з OFFICE 365,  налагодження роботи на мобільних та стаціонарних пристроях.
Перехід на сторінку
Хмарний провайдер GIGACLOUD в Україні  
Фізичні та віртуальні сервери у хмарі це ваш приватний сервер в офісі тільки фізично він знаходиться в системі хмарного провайдера.
1С бухгалтерія на сервірі у хмари забезпечення роботи з будь якої точки світу, безпечне зберігання даних та файлів в складі офісних документів.
Резервне копіювання даних з офісних серверів та комп'ютерів та інших пристроїв у хмару.
Корпоративний поштовий сервер у хмарі єдина точка роботи колективу з правами доступу.
Мережеве сховище даних SFTP (FTP) для зберігання даних.
Відеоспостереження. Зберігання відео у хмарі перегляд в реальному часі та перегляд відеоархіву
Перехід на сторінку
Хмарний провайдер SIM-NETWORKS в Германії.

Фізичний та віртуальний сервер в Германії. Система колективної роботи  з офісними даними та програмами облікового призначення для корпоративного використання.
Облако для зберігання даних особливо надійної роботи
Реєстрація доменнного імені з наданням хостінгу для розміщення сайтів
Мережеве сховище даних SFTP (FTP) для зберігання даних.
Український провайдер хмарної інфраструктури.

Працює з 2012 року, впроваджено  понад 1000 проектів з віртуалізації. Надає послуги віртуального сервера буть які конфігурацій, хостинг послуги резервування копій, розміщення сайтів та пошти в дата-центрах України та за її межами.

Хмарне сховище для синхронізації та обміну файлами.
Обслуговування та початковий старт роботи смартфонів, планшетів під управлінням оперційної системи “АНДРОЇД”. Комп'ютери ноутбуки та інші пристрої під управлінням операційної системи WINDOWS 10 MICROSOFT.
Виконання наступних робіт. (не ремонт)
Перше встановлення, повторне встановлення початок роботи пристрою з чистого аркуша. Мережеве налагодження пристроїв Підключення  до мережевих служб акаунтів GOOGLE,  MICROSOFT  налагодження синхронізації. Створення резервних копій, відновлення та перенос даних на нові пристрої. Не знайшли пропозиції рішення задайте питання можливо знайдемо вирішення поставлених задач.
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ
Назад до змісту