Підтримка кінцевих споживачів - МП СЕРВІС

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
МП СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
МП СЕРВІС
Перейти до контакту

Підтримка кінцевих споживачів

Програмне забезпечення
Підтримка та допомога використанні встановленні програм відеоспостереження, охоронних, пожарних систем на мобільних пристроях (телефони планшети) та комп’ютерах. Для отримання кваліфікованої допомоги на ваших пристроях рекомендується встановити AnyDesk з оригінального сайту.  Вибір виконується відповідно пристрою та операційної системи. Роботи виконуються без виїзду до замовника через віддалене підключення.
ОХОРОННІ СИСТЕМИ КІНЦЕВІ СПОЖІВАЧІ ПОСЛУГ
Control NOVA II
Control NOVA II сучасна діюча на сьогодні програма (додаток) для мобільних пристроїв керування сигналізацією, охоронними централями. Виконує наступні команди поставити або зняти з охорони, перегляд подій, управління інженерними пристроями автомати,  вимикнути або вимкнути наприклад освітлення. Можливість підключення камер спостереження, перегляд події при отриманні повідомлення про спрацювання датчиків охоронної сигналізації.
Control NOVA
Control NOVA програма мобільних пристрої повноцінного контролю  та управління охоронними централями. Поставити (активувати) режим охорона, зняти (деактивувати) з охорони. Перегляд подій, управління приладами автоматики. ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАСТАРІЛЕ ТА ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ІЗ ЗНЯТИМИ З ВИРОБНИЦЬТВА ПРИЛАДАМИ ОХОРОНИ.
ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ. ДОДАТКИ НА МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЯХ.
Hik-Connect
HIK-CONNECT програмне забезпечення виробника XIKVISION для мобільних пристроїв  перегляд відеоспостереження в реальному часі, обробка відео архіву, отримання сповіщень з посиланням на кадри формування такого сповіщення. ІР домофони отримання виклику з відео панелі. В складі програми HIK-CONNECT працює технічна підтримка від  інсталятора.
Програма DMSS для мобільних пристроїв від виробника Dahua Technology Co., Ltd. підтримує IP камери, відео реєстратори, ІР домофони. Налагодження відповідно до вимогів замовника, отримання повідомлень з камер, та реєстраторів про порушення виявлення руху, перетин умовних ліній. Виклики з визивних панелей домофонів. Перегляд в реальному часі, обробка відеоархіву.
Комп’ютерні програми відеоспостереження, контролю доступу виробників XIKVISION, Dahua, встановлення налагодження супровід.
Програма IVMS-4200  програма для комп’ютерів.
Обслуговування пітримка налагодження систем від виробника XIKVISION. Відео спостереження в реальному часі, перегляд відео архіву, реалізація контролю доступу, домофоні системи. Отримання сповіщень з камер та їх обробка, інтелектуальний аналіз  подій.
SmartPSS програма для комп’ютерів.
Відеоспостереження в реальному часі, перегляд відео архіву сповіщень з пристрої про виявлення руху інтелектуальний аналіз  подій. Домофоні системи. Контроль доступу (СКД). Контроль та налагодження обладнання.
Налагодження та ввід в експлуатацію обладнання
Послуги віддаленого налагодження інсталяції обладнання в складі відеокамери, відео реєстратори, відео домофон, обладнання виробника XIKVISION, Dahua. Для успішного віддаленого виконання роботи використовується ноутбук або комп’ютер замовника з можливістю встановлення інженерних програм виробника обладнання. Вміння замовника співпрацювати з інженером виконуючим роботи. Для виконання робіт використовуємо програму AnyDesk з оригінального сайту.
ІНШІ ВАРІАНТИ.
При виникненні складності при виконанні робіт що унеможливлює успішне завершення, сумісно із замовником може бути прийнято рішення відправлення обладнання до підприємства з метою виконання робіт з налагодження.
Можливий виїзд інженера підприємства до замовника з метою виконання робіт. Умови узгоджуються що до вартості та об’єму виконання робіт.
При купівлі обладнання у нашого підприємства спрощене налагодження та віддалена підтримка, спрощене ведення в експлуатацію виконується безкоштовно (без виїзду до замовника). У разі необхідності виконання робіт з виїздом до замовника вартість такої послуги узгоджується. Цікавлять подробиці вислухаємо надамо відповідь.
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ
Назад до змісту