Контроль температури – будинок, виробничі приміщення, та обладнання. - МП СЕРВІС

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
МП СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
МП СЕРВІС
Перейти до контакту

Контроль температури – будинок, виробничі приміщення, та обладнання.

GSM контролери – проектування рішень віддаленого контролю за зміною температури та управління температурою опалювальних приладів з мобільного, планшету через інтернет додаток для АНДРОЇД або СМС командами.
Отримання повідомлень про зміну температури та стану приладу наявність живлення 220в. можливе через інтернет додаток на планшетні та мобільному, додатково СМС повідомлення.
Повідомлення значення температури при понижені або підвищенні температури від встановленої норми. Критичні значення температури встановлюються окремо для нижнього і верхнього рівня СМС командою. Контроль відключення та відновлення основного мережевого живлення (220 вольт). Розряд власного акумулятора та СМС повідомлення про поновлення роботи після аварійного відключення.
Додаткові можливості -  контроль чотирьох входів та до чотирьох керованих виходів с можливостю розширення. Підтримання 8 адресних датчиків температури. Вісім телефонів для зв’язку з приладом.
Контроль температури а загородному будинку в зимовий час рішення котре збереже ваш будинок при лютих морозів під час аварійного відключення опалення що приведе до замерзання системи опалення і виведення з ладу трісканням батареї опалення та трубопроводів.  Використавши прилад ви отримаєте повідомлення про пониження температури та відновлення. Завжди отримаєте інформацію про технічний стан приладу і наявність електроживлення.  Можливість роботи як термостат, управління приладам опалення. По бажанню запросити значення температури у вашому будинку.
Управління  приладами опалення. Можливість віддаленого з мобільного керування температурою опалювальних приладів. Використання приладу в якості GSM термостата. Управління виконуються СМС командами котрими встановлюється бажана температура приміщення. Можливість включити та виключити прилади обігріву приміщення. Отримати повідомлення при критичному пониженні температури, та про відсутність електроживлення. Управління електричними приладами через керовані виходи.  Все це працює успішно із звичайного мобільного телефона.
Презентація роботи контроля температури
Розгорніть сторінку для кращого ознайомлення
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ ОБЛАДНАННЯ
Назад до змісту