МЕРЕЖЕВІ IP ДОМОФОНИ - МП СЕРВІС

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
МП СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
МП СЕРВІС
Перейти до контакту

МЕРЕЖЕВІ IP ДОМОФОНИ

Сучасне рішення котре захистить від прямого контакту із небажаними гостями вас і ваших дітей. Впорядкує доступу до офісних центрів та приймальних відділень. IP домофон має можливість віддаленого контролю на мобільному телефоні через додаток для «АНДРОЇД» котрий дозволяє з’єднуватись з домофоном та керувати замком вести розмову з відвідувачем, зберігати фото та відео з розмови. Автовідповідач пропонує залишити повідомлення, яке можете переглянуть з мобільного або локально на домофоні.
МЕРЕЖЕВІ IP ДОМОФОНИ DAHUA
МЕРЕЖЕВІ IP ДОМОФОНИ HIKVISION
Пропонуємо домофон виробників DAHUA та HIKVISION кожний виробник має свої особливості але по своїх можливостях та сервісних функціях системи схожі.
Головний монітор домофону підтримує роботу до 8 переговорних відео панелей або IP відеокамер, додатково  п’ять в моніторів локальній мережі.  При застосування декілька моніторів можливість використовувати як переговорний відео пристрій. Підтримка тривожних  входів та  виходів котрі можливо використати в охоронних цілях або в елементах автоматики. Домофон дозволяє управлять декількома точками проходу наприклад калитка та ворота (шлагбаум). При отриманні виклику є можливість відкрити калитку (вхідні двері офісного центру), а при необхідності дати в’їзд  транспорту відкрити ворота або шлагбаум (ще одні двері офісу наприклад до вашого відділку). Переговорні відео панелі мають зчитувачі карток контролю доступу що забезпечить вільний вхід працівників офісу, або жителів будинку, квартири. Автовідповідач дозволить не відповідати на виклик, а дочекатись повідомлення відвідувача та прийняти рішення подальшого контакту. Автовідповідач збереже відео та аудіо запис котрий можливо локально та віддалено переглянуть. Ви можете переглядати весь список викликів по даті та часу. Підключення додаткових камер до монітору це збільшення оглядової території входу до двору будинку, або офісного центру, огляд коридору біля квартири. Перегляд камер керується з монітору. При отримані виклику з переговорної панелі з допомогою додаткових IP камер підключених до Монітору домофону ви можете бачити що робиться поблизу вашого входу що забезпечить додатковий рівень безпеки.
<<-- IP відео панель дзвінок

Панель виклику не потребує монітору домофона (комплект домофона). Панель працює з мобільним додатком та на, планшет.  Виклик отримується через комп’ютерну мережу   відповідаємо з мобільного відвідувачу. Підтримка карти пам’яті до 128 Гб. зберігає в пам’яті відео виклики, детектор вмикає відеозапис при виявленні руху в полі зору камери відео панелі. Таким чином панель працює як відео реєстратор. Можливість віддалено перегляду відео архіву виявленого руху біля ваших дверей.  
Правильний вибір та реалізацію вашої задумки довіряйте професіоналам. Успіх якісної та надійної роботи на довгий час залежить від правильності інженерних технічних рішень та монтажу кабельних ліній.
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ ОБЛАДНАННЯ
Назад до змісту