ОХОРОННА СИГНАЛІЗАЦИЯ - МП СЕРВІС

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
МП СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
МП СЕРВІС
Перейти до контакту

ОХОРОННА СИГНАЛІЗАЦИЯ

 
Розробка проектів монтаж технічне обслуговування охоронних систем любої складності. Реалізація не стандартних рішень в охоронних системах згідно поставлених задач.
Підприємство будує системи охоронної сигналізації використовуючи обладнання наступних виробників
ОБЛАДНАННЯ
ПЕРЕХІД НА СТОРІНКУ
Фірма SATEL є приватною компанією, напрямок роботи проектування і виробництвом охоронної сигналізації котра є надійною в роботі. Продукції фірми SATEL включає приймально-контрольні прилади, датчики, сповіщувачі, станції моніторингу, радіо та GSM контролери, блоки живлення.
Обладнання SATEL це є безмежні можливості для виконання проектів безпеки та контролю як промислового масштабах так і на приватних територіях, будинках. Професійне програмне забезпечення дозволяє виконати налагодження обладнання та контроль за роботою. Можливість віддаленого контролю з комп’ютера та мобільного телефону
ПРИЛАДИ
ПЕРЕХІД НА СТОРІНКУ
ОхороннІ сигналізації. «SBI» – торгова марка, під якою ТОВ «Тірас-12» представляє системи охоронної сигналізації.  Сучасні прилади дозволяють охороняти на пульти охорони державних (поліція охорони) і приватних підприємств. Працюють в автономному режимі. Прилади передають СМС повідомлення, працювати через інтернет що є управління охороною та контроль стану охорони, отримання інформації про спрацювання датчиків, перегляд історії.
ДАТЧИКИ OPTEX
ПЕРЕХІД НА СТОРІНКУ
Компанія OPTEX пропонує розширену систему захисту, центральна ідея якої базується на побудові багаторівневої захисної лінії, що включає кілька основних напрямків: захист периметру, захист середньої зони, а також внутрішня захист приміщень. Така підхід до організації системи безпеки дозволяє створювати на шляху непереборного бар'єру, який гарантує максимально ефективний захист від несанкціонованого проникнення на об'єкт.
ІНШІ ДАТЧИКИ
ПЕРЕХІД НА СТОРІНКУ
В цьому розділі пропонуватиму датчики та елементи автоматики захисту приміщень при виникненні порушень працездатності комунікацій та обладнання котре забезпечує функціонування будинку. Прилади працюють окремо так в складі охоронних централей.
ОХОРОННА СИГНАЛІЗАЦІЯ
подписаться
подтвердить подписку
напомнить пароль
отписаться
Назад до змісту