ДАТЧИКИ OPTEX - МП СЕРВІС

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
МП СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
МП СЕРВІС
Перейти до контакту

ДАТЧИКИ OPTEX

Датчики руху OPTEX для захисту приміщень
ДАТЧИК РУХУ
Галерея датчиків
Пасивні ІК- датчики для приміщень
Унікальна технологія обробки сигналу, а також система подавлення шумів і підвищення температурної компенсації забезпечують незрівнянну точність роботи датчиків нового покоління котрі працюють без помилок не пропустять в полі свого зору реальних порушників спрацювання гарантоване. Датчики мають систему подвійного екранування п’єзоелемента, що дозволяє блокувати вплив видимого світла і мінімізувати можливий ризик помилкових тривоги від сонячного світла або світла фар автомобілів
Комбіновані ПІК + СВЧ сповіщувачі
Комбіновані сповіщувачів використовується як один, а два незалежних, або сумісна робота пасивний ІЧ і мікрохвильовий тривога відбувається при  спрацюванні обох датчиків.
Пасивна частина сповіщувача аналізує різницю температур в ІК діапазоні, а мікрохвильова реагує на різницю частот переданого і відбитого сигналів. Використання двох принципів виявлення значно знижує число помилкових тривога, оскільки вплив викликають їх факторів практично виключається.
Вібро датчик
Галерея датчиків
VIBRO - інтелектуальний мікропроцесорний датчик здатний до навчання. Настройки задаються кількість та сила ударних на поверхню що контролюється, що є порогове значення чутливості, при перевищенні якого датчик видає сигнал тривоги. В разі потужного удару VIBRO ігнорує показник імпульсів і моментально генерує тривожний сигнал.
Завдяки навчання датчика VIBRO забезпечує найвищий рівень захисту при спробах пролому та дверей, стін. Встановлення датчиків на дверях і стінах із захистом від 1,5 м цегла до 2,5 м. бетон. Стальні конструкції захищає до 3м., а пластик до 2,25 м.
Захисту периметру та відкритих територій зовнішні датчики руху OPTEX
Зовнішні датчики
Галерея датчиків
Пасивні ІЧ вуличні сповіщувачі
Запатентована технологія подвійної зони детекції знижує ймовірність помилкових спрацьовувань, викликаних дрібними тваринами і птахами. Видача тривожного сповіщення відбувається при спрацюванні обох зон. Датчики котрі використовують подвійну систему комбіновані ПІК + СВЧ сповіщувачі мають значно вищу точність повідомлень оскільки використовують дві різні технології. Контролю одночасно зону охорони формують сповіщення при одночасному спрацювань ПІК + СВЧ. Дальність виявлення порушення в зоні охорони  15 м. Кут огляду 180 гр.
Вуличний лазерний скануючий детектор руху
Унікальний алгоритм обробки інформації дозволяє легко виявити порушника і звести до мінімуму ймовірність виникнення фіктивних повідомлень. Сповіщувач може бути встановлений як вертикально, так і горизонтально. При горизонтальному розміщенні він створює зону детекції радіусом 30 м з кутом 180 °, при вертикальному - може контролювати, наприклад, ділянку стіни завдовжки до 60 м.
Датчик має 4 незалежні зони охорони, кожній з яких підтверджено вихід для управління PTZ-камерами.
Модель RLS-3060SH PoE додатково оснащена модулем з підтримкою технології PoE (IEEE802.3 af / at), що дозволяє використовувати всього один кабель Ethernet як для подачі живлення, так і для передачі даних.
Галерея датчиків
Активні сповіщувачі OPTEX - найбільш ефективні пристрої для захисту периметра, що утворюють невидимий променевої бар'єр, при порушенні якого генерується сигнал тривоги.
В основі конструкції сповіщувачів лежить унікальна двопроменева оптична система, що складається з передавача і приймача і утворює невидимий інфрачервоний бар'єр, при порушенні якого генерується сигнал тривоги.
Кожен промінь являє собою потік імпульсів, тому приймаючий пристрій може відокремити реальний промінь від сонячного світла або від світла фар автомобіля. Сповіщувач формує тривожний сигнал при одночасному перериванні двох променів, що падають на фото приймальні блок, якщо тривалість переривання перевершує запрограмований період.
Сповіщувачі променеві є двох та чотирьох котрі фіксують тривожне повідомлення при перетинання чотирьох променів одночасно і заданою швидкістю що підвищує надійність спостережень  
Дальність роботи датчиків починається від 50 м. до 200 м. підпирається необхідна дальність роботи згідно технічного завдання. З підвищенням дальності роботи датчика підвищується його вартість
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ ОБЛАДНАННЯ
Назад до змісту