ДОМОФОНИ ATIS - МП СЕРВІС

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
МП СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
МП СЕРВІС
Перейти до контакту

ДОМОФОНИ ATIS

ATIS ДОНОФОНИ
Бюджетні монітори домофонів та комплекти виробника «ATIS». Рішення котре економить ваші кошти вирішуючи безпеку вашої оселі. Працюють з панелями виклику інших виробників. Підтримують підключення до двох панелей виклику або аналогових відеокамер. Можлива робота додаткового монітору домофона. Мають якісне кольорове зображення. Управляють електричними замки різних типів. Основні розміри зображення 4,3 дюйма. Деякі моделі зберігають фото кожного виклику.
Професійного класу монітори домофонів виробника «ATIS». Мають ряд  корисних можливостей це є запис відео та аудіо на карту microSD до 32 Гб 10 кл. з моменту натиску кнопки виклику на переговорній панелі. Запис відео з камер спостережень при виявленні руху програмним детекторам або детектором руху охоронної сигналізації з подачею звукового сигналу про виявлений рух. Підтримується два датчика руху та дві відеокамер спостереження. Підтримка панелей високої чіткості зображення формату «HD» розмір зображення 7 дюймів. Сенсорні кнопки управління якісний пласті корпусу.
ПАНЕЛІ ВИКЛИКУ ATIS. Підберіть панель виклику до монітору котрий може підтримувати до двох приладів що забезпечить можливість виклику з двох місць. Наприклад вхід до будинку та з калитки двору.
TANTOS ПАНЕЛІ ВИКЛИКУ. Також успішно працюють з моніторами виробника «ATIS» Якщо вам до вподоби панельки TANTOS, а монітор вибрали домофону ATIS це теж правильний вибір працювати буде успішно.
ГОЛОВНА СТОРІНКА
Зверніться до нас, поставите задачу і свої бажання користувача, підберемо оптимальне для Вас по ціні та технічних можливостях. Не втрачайте свій час наші рішення будуть оптимальні для Вас. Виконаємо монтаж введемо в експлуатації. Гарантійна та технічна підтримка наданих послуг.
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ ОБЛАДНАННЯ
Назад до змісту