Рішення застосування EAP225-Wall та монтаж - МП СЕРВІС

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
МП СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
МП СЕРВІС
Перейти до контакту

Рішення застосування EAP225-Wall та монтаж

ІНТЕРНЕТ
Важливе застосування EAP225-Wall при побудові або розширенні мережі, економія кабелю при розведенні локальної мережі оскільки до виходів точки доступу можливо підключити локально два пристрої споживання інтернету. Точка доступу може працювати як комутатор на два виходи. Ваша мережа інтернету в будинку не передбачала встановлення WiFi точок доступу, або їх потрібно збільшити в той час нема можливості збільшення кабельних ліній точка доступу AP225-Wall в такому випадку є ідеальне рішення. Підключившись до існуючої розетки локальної інтернет мережі ви не порушите роботу стаціонарного комп’ютера або смарт телевізора оскільки до точки доступу ви локально під’єднаєте пристрій котрий займав розетку та отримаєте якісний WiFi інтернет в дух стандартах 5 ГГц: до 867 Мбит/с, 2,4 ГГц: до 300 Мбит/с. з потужністю передавача 20 дБм або < 100 мВт.
При технічним можливостях для під’єднання та кріплення застосовується розподільча коробка електромережі скритого встановлення.  
Встановлення накладним монтажем на стіні в такому випадку кабелі мережі підводяться з нижньої частини пристрою. Живлення по кабелю вита пара PoE Out вимоги стандарту 802.3at PoE+
Монтаж проектування технічне обслуговування. Наші рішення якісний інтернет у вашому будинку, офісі
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ ОБЛАДНАННЯ
Назад до змісту