ІНВЕРНТОР 2,4 КВ. Бюджетне збільшеної потужності - МП СЕРВІС

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
МП СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
МП СЕРВІС
Перейти до контакту

ІНВЕРНТОР 2,4 КВ. Бюджетне збільшеної потужності

БЕЗПЕРЕБІЙНЕ ЖИВЛЕННЯ
Потужність перевищує 1,2 кВт застосовуємо не дороге рішення потужність 2,4 кВт. Інвертори такої потужності вже працюють від акумулятора 24 вольт що збільшує їх вартість. Інвертори потужності 2,4 кВт можна впевнено використати для живлення холодильників та іншої техніки. Бажано використовувати з акумуляторами LiFePO4 (літій залізо фосфатний) що знову збільшує їх вартість при цьому мають покращені експлуатаційні параметри
Гібридний інвертор потужність 2,4 кВт. Вхідна напруга від акумулятора 24 в., використовується два АК по 12 вольт послідовно з’єднаних. Номінальна напруга на виході АС змінного струму чистої синусоїди 220 вольт точність +-3%. Діапазон вхідної напруги працездатності інвертора 154 -264 вольт. Підтримка заряджання акумулятора струмом до 30 А.
Інвертор керується через інтернет. Мережеве з’єднання кабелем або Wi-Fi, модуль входить в комплект.

Рекомендовано використовувати в потужних інверторах акумулятори LiFePO4 (літій залізо фосфатний). Оскільки вони мають багато переваг а саме велика кількість циклів заряд розряд, не критичні до глибокого розряду, потребують менше часу до повного заряду, не втрачають ємкість протягом тривалого терміну використання. Висока вартість такого АК повертає кошти за рахунок його надійності та підвищеного терміну використання.
Задайте питання. Консультуємо підготуємо рішення відповідно поставленої задачі.
Монтаж, обслуговування, гарантія.
Замовити обладнання. Задати питання.
При необхідності замовляйте технічний паспорт
Назад до змісту