ШЛЯХ ПРОЙДЕНИЙ ПІДПРИЄМСТВОМ МП «СЕРВІС» - МП СЕРВІС

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
МП СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
МП СЕРВІС
Перейти до контакту

ШЛЯХ ПРОЙДЕНИЙ ПІДПРИЄМСТВОМ МП «СЕРВІС»

Власник і директор малого підприємства «СЕРВІС»
 
Засноване підприємство 1991 р. Початок роботи  це надання послуг по ремонту та технічному обслуговуванні телевізійної та радіотехнічного обладнання побутового використання. Розробка елементів автоматики управління та контролю електротехнічними пристроями.
З 1996 року підприємство починає працювати з обладнанням охоронної сигналізації та з рішеннями в напрямку систем безпеки.
Початок 2000 року основною діяльністю підприємства є напрямок охоронної сигналізації і системи безпеки. Підприємство є одне с перших підприємств в місті Бровари котре пропонує та виконує складні на той час рішення систем відеоспостереження на базі комп’ютерних платформ використовуючи плати відео від російської фірми “ISS” Intelligent Security Systems котра і на сьогодні є лідером систем відео-спостереження. Отримує статус дилера.
Далі  2006 р використовує значно дешевші рішення Українського виробника “Spotter ® ”  система відеоспостереження працює на основі комп’ютерних платформ. В подальшому ринок комп’ютерні системи відеоспостереження починає витісняти відео реєстратори підприємство вибирає виробника Dahua Technology Co., Ltd
На сьогодні підприємство використовує рішення систем відеоспостереження та домофоні системи виробників HIKVISION та Dahua Technology
На початку своєї діяльності в охоронних системах сигналізації використовується обладнання виробника DSC та в подальшому використовує Охороні централі да датчики виробника «SATEL» Польща. Використовуються високої надійності датчики охоронної сигналізації  внутрішнього та зовнішнього використання (охорона території та периметра) виробника «ОРТЕХ»
На сьогодні пропонуємо рішення технічних засобів безпеки для підприємств та приватних осіб. Проектування монтаж ввід в експлуатацію та технічну підтримку. Ваші поставленні задачі наші рішення.
СТОРІНКА facebook
СМИТАЙТЕ ЩО НЕБУТЬ
Назад до змісту