IP ПАНЕЛЬ ДЗВІНОК (ДОМОФОН) - МП СЕРВІС

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
МП СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
МП СЕРВІС
Перейти до контакту

IP ПАНЕЛЬ ДЗВІНОК (ДОМОФОН)

IP ДОМОФОНИ HIKVISION
Відео панель має можливість самостійної роботи, не потребує окремого монітора. виклик здійснюється на мобільний телефон при умові встановленого програмного забезпеченя  Hik-Connect.  Успішно працює з планшетами інших пристроях котрі підтримують програму Hik-Connect.
У своєму складі панель має змінний кожух (чорний білий коричневий сірий). Захист від пилу та вологи встановлення дозоволено в приміщеннях. Панель має відеокамеру з кутом огляду до 180 градусів, кнопка виклику, динамік з мікрофоном. Панель єдине рішення домофону  там де нема можливості проложить кабельні лінії, або замінить не працюючий кабель старих аналогових систем.
Недолік – відсутність виходу управління замком
Можливість з’єднань через WI-Fi  інших з’єднань не має. Для підключення необхідно мати пристрій підтримуючий роботу програми Hik-Connect (мобільний телефон або планшет). Пройти реєстрацію на сайті https://www.hik-connect.com/, підключити панель до вашої мережі WI-Fi, зареєструвати панель в програмі Hik-Connect на своєму мобільному телефоні. Бажано програмне підключення виконав фахівець. При бажанні виконати роботи самостійно отримайте консультацію по телефону, переглянувши відеоролики на YOUTUBE.
Програмне забезпечення Hik-Connect  приймає виклики з домофонної панелі, відбувається візуалізація виклику на мобільному або планшеті. Активуючи виклик отримуєте відео та аудіо проведіть розмову в завершення натисніть позначку завершення розмови. Через програму Hik-Connect переглядаєте запис розмови та архів відеозапису з поля обзору відеокамери. Панелька працює в режимі постійного запису при виявленні руху в полі зору камери. Переглядаючи відео архів аналізуйте події в полі обзору камери з кутом 180 градусів.
Живлення виконується від мережевого струму використав  понижуючий трансформатор напруга живлення від 14 до 24 вольт змінного струму що дає можливість прокладення кабелю живлення на значну відстань. Підключення до блоків живлення постійного струму не дозволяється.
Правильний вибір та реалізацію вашої задумки довіряйте професіоналам. Успіх якісної та надійної роботи на довгий час залежить від правильності інженерних технічних рішень та монтажу кабельних ліній.
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ ОБЛАДНАННЯ
IP ДОМОФОНИ
Перехід на сторінку
Назад до змісту