МЕРЕЖЕВІ IP ДОМОФОНИ HIKVISION - МП СЕРВІС

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
МП СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
МП СЕРВІС
Перейти до контакту

МЕРЕЖЕВІ IP ДОМОФОНИ HIKVISION

IP ДОМОФОНИ HIKVISION
Монітори домофонів виробника HIKVISION мають розмір картинки 7 дюймів з розподільчою здатністю 800 х 480 корування сенсорне та з використанням клавіш. Ethernet 10M/ 100M інтерфейс, протокол сітки TCP/IP, SNMP, RTSP. Живлення з окремого блока 12 вольт та по мережевому кабелю сумісно з комутаторами з POE котрі і об’єднують прилади в мережу. Домофон має тривожні входи та виходи котрі можуть використовуватись в охоронних цілях та в елементах автоматики. Підтримується підключення IP камер відеоспостереження для додаткового огляду територій.
Переговорні IP відео панельки діляться на індивідуальні групові та багато квартирні.
 
Індивідуальні панельки використовуються для потреб приватних будинків та квартир та упорядкування входу до офісу або приміщень з обмеженим доступом.
 
Групові панельки встановлюються на вхід до квартирних коридорів або до входу коридору де розташовано декілька офісів. Групова панелька підтримує до 4 – абонентів.
Встановлюються на вході до багато поверхових будинків і мають можливість виклику бажаного номеру квартири. Відеокамери домофону мають розподільча здатність 1,3 Мп. Вмонтований зчитувач карток для упорядкування проходу жителів будинку.
Пульт консьєрж організація проходу відвідувачів будинку. Відео виклик з  відео панельки на пульт консьєрж котрій на свій розсуд приймає рішення допуску в будинок. Пуль забезпечує відео зв’язок відвідувачем та управляння замком вхідних дверей.
Забезпечення живлення обладнання домофонної системи 24 вольт та мережевого з’єднання. З можливостю підключення від 6 до 16 приладів із живленням POE. В складі комутатора два порти для підтримки локальної мережі.
Підготуємо згідно поставлених задач комплект домофонної системи. На ваше бажання виготовим проектну документацію домофонної  системи багатоповерхового будинку. Згідно якої будуть виконуватися монтажні роботи та налагодження системи. Гарантійне обслуговування. Забезпечимо технічну підтримку та обслуговування системи на основі постійно діючого договору.
Назад до змісту