СМАРТ ФУНКЦІЇ КАМЕР ЛІНІЇ ПЕРЕТИНУ ТА ПЛОЩІ ВТОРГНЕННЯ - МП СЕРВІС

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
МП СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
МП СЕРВІС
Перейти до контакту

СМАРТ ФУНКЦІЇ КАМЕР ЛІНІЇ ПЕРЕТИНУ ТА ПЛОЩІ ВТОРГНЕННЯ

РЕКОМЕНДАЦІЇ
Рішення інтелектуального контролю використав смарт функції IP камер що є отримання сповіщень з поля зору камер. Включення камери на запис відповідно налагодженої аналітики смарт функцій та сигналу датчиків охоронних приладів. Нижче приклади можливих рішень систем безпеки.
ЗРАЗОК РІШЕННЯ
ЗРАЗОК РІШЕННЯ
КОНТРОЛЬ ЗА НАПРЯМКОМ ПЕРЕМІЩЕННЯ.
Використав програмне забезпечення відеокамери створюємо лінію перетину на зображенні камери задаємо параметри контролю перетину лінії це може бути один або два напрямки (туди і назад)  вказуємо режим запису по факту перетину та спрацювання контактів управляння камери котрі можуть взаємодіяти з сигнальними приладами сповіщення та охоронною сигналізацією. Ефективне використання  для фізичної охорони котрі не пропустять порушень з камер при наявності світлозвукових сповіщень. Архів відеозапису складається тільки з фактів  перетину ліній що підвищує ефективність  аналізу подій та економить час перегляду архіву відеозапису. При необхідності сповіщення контролю за переміщенням можливо отримати на віддаленому спостереженні як мобільному так і на ПК.
ЗОНИ КОТРОЛЮ ТА НАПРЯМКИ ПЕРЕМІЩЕННЯ ВНУТРІ ПРИМІЩЕНЬ
Висока надійність роботи створених зон контролю в приміщенні оскільки відсутні сторонні перешкоди правильній роботі. Можливість контролювати вхід і вихід  або одночасно вихід і вихід. Зона контролю площини. Вказавши на зображенні зону контролю в налагодженнях задаймо порушення більше 10% фіксувати як сигнал тривога що активує запис та виконає сповіщення на світлові, звукові, охоронні прилади. Система дозволяє отримати повідомлення на мобільні, планшети та ПК тривожного повідомлення, підвищує контроль за подіями в з камер. В архіві відеозапису маємо тільки факту запису повідомлень. Інші переміщення котрі не пов’язано з перетинами умовних зон не фіксуються а архіві запису.
ЗРАЗОК РІШЕННЯ
ЗОНИ КОТРОЛЮ ТА НАПРЯМКИ ПЕРЕМІЩЕННЯ НА ТЕРТОРІЇ
З метою підвищення інформування служби охорони про зміни в полі зору камер з важливих зон програмуються лінії перетину та площі перетину котрі звернуть увагу охоронців при порушеннях   в цих зонах аудіо сигналізуванням. Таким можна захищати периметр території та важливі зони при виявленні порушень завчасно охоронці будуть проінформовані. В тому числі мати віддалений контроль на ПК та мобільному. Архів відеозапису буте мати записи порушень.  Одна камера створить архів відеозапису загального обзору та запис фрагментів згідно правил. При перегляду архіву можна встановити які дані з камери переглядати згідно виставлено фільтру.
ЗРАЗОК РІШЕННЯ
КОНТРОЛЬ ПЕРЕМІЩЕННЯ НА ТЕРІТОРІЮ ЗАЇЗД ТА ВИЇЗД.
З метою контролю транспортного та пішого переміщень  на територію встановлені датчики охоронного типу котрі зафіксують факт відкриття воріт чи то хвіртки чим включать камеру на запис таким чином в архіві відеозапису будуть збережені записи тільки по факту спрацювань датчиків. Переглядаючи архів ви бачите тільки записи по факту спрацювань датчиків маючи відмітки часу що полегшує аналіз відеозаписів. В налагодження можна створити правило при спрацюванні датчиків відкласти фото. З метою збереження коштів камери підтримують флеш пам'ять до 128 Гб. Що не потребує встановлення реєстратора для однієї камери або двох камер. Датчики підключаються до входів камер, крім того камери мають виходи котрі можливо запрограмувати для різних корисних функцій наприклад включення освітлення або елементів автоматики. Аналогічний алгоритм можна використати на для турнікеті, шлагбаумів.
Запитайте нас про рішення контролю та безпеки ми допоможемо вирішити вами поставлені завдання.
Назад до змісту