ЗАТОПЛЕННЯ - МП СЕРВІС

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
МП СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
МП СЕРВІС
Перейти до контакту

ЗАТОПЛЕННЯ

РЕКОМЕНДАЦІЇ
Захист при затопленні квартири, будинку.
 
Виток води в будинку чи то квартирі приведе до негативних наслідків застосувавши технічні засобі контролю за протоком води ви збережете своє майно та уникнете негативних наслідків у ваших сусідів. Також отримаєте повідомлення у разі затоплення вас вашими сусідами. Система може працювати автономна і з повідомлення на мобільний про виникнення аварій. У разі протоку води у вашій оселі прилад через датчик зафіксує виток води та закриває крани подачі води чим і припиниться затоплення.
  
Елементи системи контролю протока води

При використанні приладів з розширеним можливостями у складі GSM контролерів ви отримуйте СМС повідомлення про аварійний виток води у вашій системі, при затопленні сусідами вашої квартири. Віддалено ви можете відкрити закрити кран подачі води, управляти електроприладами  включить або виключить. Прилад підтримує датчики охоронної сигналізації що дає можливість комплексного захисту та віддалено контролювати.
Прилади GSM контролю та керування виконавчими приладами.
 
GSM контролер працює через інтернет з програмою для «АНДРОЇД», що дає можливість налагодить візуально максимально зручно для користувача. Таким чином ви можете отримувати СМС повідомлення та одночасно на ПО мобільного.

 
Додатково можна встановити датчики температури котрі будуть відсилати СМС у разі пониження та перевищення температури відповідно встановлених критеріїв. Датчики температури можуть використовувати для віддаленого управління приладами опалення. Система дозволяє запросити зазначення температури. Прилад недійшле повідомлення про відсутність основного мережевого живлення та про стан власного акумулятора.
 
 
Назад до змісту