Безперебійний інтернет з резервним живлення - МП СЕРВІС

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
МП СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
МП СЕРВІС
Перейти до контакту

Безперебійний інтернет з резервним живлення

ІНТЕРНЕТ
Маршрутизатори
4G інтернету
Головною частиною є маршрутизатор котрий під’єднає кабельний інтернет (якщо такий є) 4G інтернет далі через комутатор локальної сітки та Wi-Fi підключаються кінцевий споживач. Для використання пропонуються маршрутизатори промислового використання такий є RUT240, або інші моделі такого класу. Бюджетний варіант від виробника TP-LINK. Всі вони можуть самостійно перемикатися на інший канал інтернету якщо виникають проблеми.
Комутатор сітки.
Маршрутизатори RUT240 має один локальний порт для розгалуження по локальній сітці тому потрібно використання комутатора на необхідну кількість портів. Маршрутизатор TP-LINK має 3 порти локальної сітки та один WAN порт для під’єднання кабельного інтернету.
Блок живлення
Акумулятор 12 в
Безперебійний блок живлення застосовується у разі необхідності забезпечити роботу інтернету при відсутності основного живлення від електромережі. У складі блоку живлення працюють акумулятори ємкість котрих може бути від 7А і більше. Блок живлення застосовується з відповідними параметрами для забезпечення правильної роботи системи. Від ємкості акумулятора залежить час роботи обладнання інтернету і вартість такого безперебійного комплекту живлення.
Перетворювач 5 в.
У випадка коли інше обладнання інтернет працює від 5 вольт живлення виникає необхідність застосування перетворювача напруги з 12 воль безперебійного живлення на 5 вольт дня живлення наприклад комутатора локальної сітки.
Для правильних рішень звертайтесь до профільних спеціалісті що до підбору обладнання відповідно поставлених задач. Таке звернення позбавить вас втрат від помилок.
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ ОБЛАДНАННЯ
Назад до змісту