Wi-Fi в системах відеоспостереження та безпеки - МП СЕРВІС

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
МП СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
МП СЕРВІС
Перейти до контакту

Wi-Fi в системах відеоспостереження та безпеки

ІНТЕРНЕТ
Безпровідні технології Wi-Fi мережі в системах відеоспостереження потрібно використовувати  у випадку не можливості використання кабельних мереж витої пари або оптики оскільки Wi-Fi мережі значно збільшують собівартість проекту та потребують більше професійної уваги що до їх працездатності. Потрібно пам’ятати що в містах встановлення обладнання потрібно електроживлення (220 вольт) котре забезпечить роботу камери та Wi-Fi  точки доступу.
Підключення однієї камери або групи камер через Wi-Fi  точки доступу по правилу точка – точка. В системі можливо на віддалений Wi-Fi точці доступу встановити мережевий комутатор та збільшити кількість підключених камер вже по кабельній лінії вита пара.
Дві віддалені Wi-Fi точки доступу для різних напрямків встановлених камер або групи камер підключених через мережевий комутатор в кожній точки доступу.  Таким чином можливо об’єднати дві мережі ІР камер в одну під’єднавши до відео реєстратора.
Збільшення відстані Wi-Fi мережі з використання ретрансляційної Wi-Fi точки доступу  та встановлення камери відеоспостереження або мережі камер з використання мережевого комутатора створення додаткової сітки мережевих камер у віддаленій точці. З’єднання мережевих відеокамер з відео реєстратором
Створюючи Wi-Fi  мережу відеоспостереження одночасно створення локальної мережі інтернет на виробництві чи на території приватного будинку. Забезпечення з’єднання виробничих приміщень, та будівель в єдину мержу.
Безпровідні технології в системах відеоспостереження ваші завдання наші рішення.
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ ОБЛАДНАННЯ
Назад до змісту