МЕРЕЖЕКИЙ ДОСТУП КОНТРОЛЯ АВТОМОБІЛІВ - МП СЕРВІС

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
МП СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
МП СЕРВІС
Перейти до контакту

МЕРЕЖЕКИЙ ДОСТУП КОНТРОЛЯ АВТОМОБІЛІВ

КОНТРОЛЬ ДОСТУПУ
Мережеві системи доступу рішення віддаленого контролю. забезпечить повний контроль через інтернет та локальній мережі проїзду автотранспорту на територію вашого підприємства. Відображення часу заїзду та виїзду, період перебування та території підприємства. Кожна картка приписано до номеру автомобіля та ФІО водія це є контроль яка машина заїхала та який відповідальний водій цього автомобіля. Віддалено ви керуєте картками доступу вказуючи дозволений час заїзду та виїзду керуючи дозволами на кожний день. Інтелектуальна система доступу не дасть можливість шахрайським діям, це не незалежний і надійний контроль.
Інженерний склад системи
Мережеві контролери працюють по локальній мережі та через інтернет що дозволяє повний моніторинг подій, управління системою доступу, налагодження, програмування, контроль працездатності.
Зчитувач карток дальність 10 метрів.  Застосування с системах контролю доступу для пропуска автомобілів. Зчитувачі встановлюються на стовпі в зоні проїзду автомобілів.
Безперебійний блок живлення обладнання контролю доступу. Забезпечує живлення системи контролю доступу у разі відсутності основного мережевого живлення (220в.) Захищає контролер при у разі скачку мережевої напруги. В мережевих системах контролю є обов’язковим застосування безперебійного живлення для надійності роботи та зберігання даних.
Акумулятор, застосування в безперебійних блоках живлення.
Автономні системи
ПЕРЕХІД НА СТОРІНКУ
Стовпи кріплення
ПЕРЕХІД НА СТОРІНКУ
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ ОБЛАДНАННЯ
Назад до змісту