Автономна система допуску - МП СЕРВІС

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
МП СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
МП СЕРВІС
Перейти до контакту

Автономна система допуску

КОНТРОЛЬ ДОСТУПУ
Автономна система доступу автомобілів, бюджетне рішення котре забезпечить вірний заїзд автомобілів не територію без додаткового контролю. Точність вірного пропуску 100% так як працює електроніка котра не помиляється.  Уважна перевірка автомобілів працівниками охорони значно підвищується. Працівник особливо зверне увагу на автомобіль без картки допуску та перевірить його законність проїзду не обволікаючись на рух автомобілів маючих карки допуску. Що підвищує безпеку підприємства.
Інженерний склад системи автоконтролю
Автономний контролер отримує код від зчитувача карток аналізує його і передає команду на виконавчу електроніку з механізмами що приводить до відкриття воріт або шлагбаума такий контролер не дає можливість контролювати події на пропускному пункті
Зчитувач карток успішно працює з картками на відстані до 10 метрів. Зчитавши картку передає код на контролер розпізнавши код контролер забороняє чи дозволяє проїзд авто на територію. Для успішної роботи повинна бути пряма відомість картки
Блоки живлення вибираються відповідно технічних завдань ко-нфігурації елементів системи і струму навантаження. Звичайні блоки живлення не є безперебійний джерелом живлення тому при відсутності мережевого живлення (220 в.) система не працює. Якщо механізми точки доступу не мають резервного живлення в такому випадку резервне живлення контролера не має сенсу. Так як при відсутності електроживлення не працюють механізми доступу.
Механізми контрою доступу є механічні просторої доступу котрі забезпечують доступ на територію підприємства в даному випадку це ворота та шлагбауми. Котрі управляються з контролерів доступу та мають автоматику котра контролює факт проїзду автомобіля.
МЕРЕЖЕКИЙ ДОСТУП
ПЕРЕХІД НА СТОРІНКУ
Стовпи кріплення
ПЕРЕХІД НА СТОРІНКУ
Ваші завдання наші рішення
Підберемо обладнання відповідно потреб та ваших фінансових можливостей пояснюючі його технічні характеристики відповідно поставлених задач.
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ ОБЛАДНАННЯ
Назад до змісту