ОХОРОННІ ЦЕНТРАЛІ "TIRAS" та "SBI" - МП СЕРВІС

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
МП СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
МП СЕРВІС
Перейти до контакту

ОХОРОННІ ЦЕНТРАЛІ "TIRAS" та "SBI"

Прилади охоронні приведені нижче проектуються для використання в першу чергу підключення на пульт охорони державної служби охорони (поліція охорони) та приватних охоронних підприємств. Насьогодні прилади діляться на ранішні це серія «Оріон» котрі працюють від 2 зон охорони до 16 зон. Та управління тільки з звичайної світлодіодної клавіатури на кнопках.
Нова серія Оріон NOVA, лінійка охоронних приладів з підтримкою до 128 зон охорони та 128 керованих виходів. Можливість створити 128 груп, 128 користувачів надавши кожному окремо права курування охоронною системою. Прилади керуються через інтернет з мобільних додатків.
Проектування, програмування, монтаж та технічне обслуговування.
Оріон-1ТК
Прилад охоронної сигналізації Оріон-1ТК, що підтримує роботу GSM(CSD)/GSM(GPRS). підключення на пуль охорони державної служби охорони (поліція охорони) та приватних охоронних підприємств. SMS-інформування на 2 номери (тільки при пультовій роботі ППКО). Підтримка дві охоронні зон. Програмування з ПК. Частіше застосовується для охорони квартир та кнопки паніки (тривожна кнопка). Для охорони банкоматов та терміналов.
Оріон-4...16Т.3.2
ПЕРЕГЛЯДАЙТЕ ЗРАЗКИ
Прилад охоронної сигналізації Оріон-4Т.3.2 mini, Оріон-4Т.3.2, Оріон-8Т.3.2, Оріон-16Т.3.2 підключення на пуль охорони державної служби охорони (поліція охорони) та приватних охоронних підприємств. Обслуговуються  та програмуються з ПК .
Призначення для охорони не великих та середніх об’єктів підтримують до 16 охоронних зон, мають 2 керованих виходів, працюють з акумулятором 7 ампер 12 вольт. Керованість до 16 груп та 32 коди доступу. Можливість використання ключі Touch memory, радіобрелоки Оріон-РК для керування режимом охорони.
Охоронна сигналізація ПРИЛАДИ Оріон NOVA
Охоронна сигналізація лінійка в складі -  Оріон NOVA 4, Оріон NOVA 8, Оріон NOVA 8. Базова конфігурація 4, 8, 16 зон можливість розширення до 64 охоронних зон Керованість 16 груп та 32 користувача призначення прав кожному окремо. На основній платі є GSM модуль. Працюють з пультами охорони та керуються через інтернет з мобільного додатка online з Android/iOs. Налаштування з Windows чи Android  або програми oLoader для ПК. Вбудований USB-інтерфейс.
Оріон NOVA 8+ відрізняється підтримкою 128 охоронних зон, 128 керованих виходів. Керованість 128 груп та 128 користувача призначення прав кожному окремо. Додатково потрібно встановити GSM модуль та інтернет модуль. Базова конфігурація 8 охоронних зон, 4 керованих виходів. Оріон NOVA підтримує клавіатури світлодіодною та рідкокристалічною індикацією звичайними іконками та сенсорній клавіатурі.
Можливість використання ключі Touch memory, радіобрелоки Оріон-РК для керування режимом охорони та пластикових карток.
Оріон NOVA
ПЕРЕГЛЯДАЙТЕ ЗРАЗКИ
МОДУЛІ РОЗШИРЕННЯ ПРИЛАДІВ Оріон NOVA
«M-Z» модуль розширення  застосовується для збільшеня охоронних зон ППК серії «Оріон NOVA» та додає  8 зон сигналізації. Може встановлюватися в базовому блоці або в окремому корпусі.
Комунікатор «M-GSM» Призначений для забезпечення зв’язку об’єктового приладу з пультами охорони в каналі GSM(GPRS).  Застосовується з Оріон NOVA 8+. Оскільки базова конфігурація не має такого модуля.
Комунікатор M-NET – призначений для забезпечення роботи через Ethernet працює приладом серії «Оріон NOVA».  Що забезпечить зробить роботу приладу керованим з мобільних додатків online з Android/iOs
P-IND32
Панель зовнішня для індикації стану 32 зон чи груп системи з підписом призначень індикаторів на ярликах. Працює з приладом Оріон NOVA 8+. Підключення по системній шині RS-485. Пластиковий корпус.  
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ ОБЛАДНАННЯ
Назад до змісту