ОХОРОНА КОНТРОЛЬ З МОБІЛЬНОГО - МП СЕРВІС

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
МП СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
МП СЕРВІС
Перейти до контакту

ОХОРОНА КОНТРОЛЬ З МОБІЛЬНОГО

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Охоронна сигналізація розширені можливості автономної роботи без додаткових змін підключення на пульт державної служби охорони і приватних  охоронних підприємств. Використання приладу «ORION-NOVA» з мобільним додатком «CONTROL NOVA» це є віддалений контроль, управління охоронною сигналізацією, керування електричними приладами. Мобільний додаток завжди покаже стан датчиків охоронної сигналізації, повідомить про спрацювання датчиків. Перегляд режиму охорони, стану керованих виходів приладу, аналіз історії роботи приладу. Прилад дозволяє керувати електричними приладами, включення освітлення, відкриття воріт, відкриття електричного замка вхідних дверей або хвіртки, керування приладами опалення та інше. Одночасно працюючи через інтернет з приладу можливо отримувати СМС повідомлення про порушення охоронних зон у разі неякісного роботи мобільного інтернету ви отримаєте спрацювання охоронної сигналізації через СМС повідомлення. Отримання повідомлень про відключення, відновлення електроживлення та стан акумулятора.
Далі приведені скріншоти програмного забезпечення короткими поясненнями ==>>
Початок роботи програми.

Перше використання програми потрібно пройти реєстрацію на сайті постачальника послуг. Ви же зареєстровані вводите пароль та маєте доступ до об’єктів охорони.
ПАРОЛЬ ДОСТУПУ

Ввід паролю доступу до вибраного охороняємо об’єкту на отримання права керування.
 
Кожний об’єкт охорони має свій пароль доступу. Користувач свої права управляння об’єктом охорони.
Вибір групи охорони

Управління та контроль за охороною декількох об’єктів з однієї програми. Натисніть на іконку і ви потрапите до вибраного об’єкту. З можливостю керувати охороною та виконавчими приладами.
Розділ управління групами охорони
 
Візуальне відображення стану охоронних груп.
 
Можливість зміни стану охорони групи «ОХОРОНА» «ЗНЯТЯ З ОХОРОНИ»
Отримання сповіщень

Розділ повідомить про отримані сповіщення з охоронних датчиків в групах. Де видно який датчик і в який групі видав сповіщення тривоги. Отримання повідомлень про неполадки в охоронній системі.
Журнал подій.

Повний облік всього що було на об’єкті охорони. Постановка та зняття з охорони, оповіщення з датчиків, команди управляння електричними приборами (наприклад включити світло, відкрити ворота.)
Вкладка автоматика

Управління електричними приладами та перевірка їх стану по признаку включено, виключено. До приладу через додаткові реле можна підключити буть який прилад і міняти його стан на включено та виключено.
Отримайте  програмне забезпечення на вибір в залежності яку операційну систему ви використовуєте у своєму смартфоні
<<==
Опис роботи програми «CONTROL NOVA» від виробника. Встановлення налагодження та використання
Запитайте нас про рішення контролю та безпеки ми допоможемо вирішити вами поставлені завдання.
Назад до змісту