Зчитування номерів ІР камера - МП СЕРВІС

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
МП СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
МП СЕРВІС
Перейти до контакту

Зчитування номерів ІР камера

Hikvision ІР камери
Зчитування номерів
Модель ІР камери DS-2CD4A26FWD-IZSFC (2.8-12мм) є проектним обладнанням для розробки рішень для систем безпеки відповідно поставлених  інженерних задач.

Розпізнавання автомобільних номерів. Встановлене ПО відповідно поставленої задачі розпізнавання номерних знаків у складі відео реєстратора  виконується ведення бази розпізнаних номерів з можливості аналітики та експорту. Можливо додавання елементів автомати наприклад  відкриття  воріт умові успішного розпізнання номера та наявність його в базі з правом заїзду на територію.
Якщо номер розпізнано помилково при цьому охорона має дозвіл на пропуск авто в такому разі використовуються додаткову ручне управління охороно.

Детектор руху. Розпізнає напрямок руху. Пересікання руху в контрольованому напрямку. Вихід або вхід у вказаному напрямку. Виявлення втрачених або оставлених предметів.

Виявлення в полі зору людей та підрахунок відвідувачів.

Всі вище перераховані можливості програмно керовані з можливостями рішень використання елементів автоматики для керування пристроями, світлозвуковими сповіщенням та світловою індикацією
Пропонуємо розробку інженерно технічних рішень для задоволення потреб систем безпеки, з  використанням елементів аналітики та інтелектуального контролю.
Відеоспостереження з аналітикою є попередження противоправних дій та підвищення дисципліни і відповідальності що пов’язано із складністю скрити небажане від власника чи то служби безпеки.
ПЕРЕХІД НА СТОРІНКИ
Назад до змісту