Hikvision ІР камери - МП СЕРВІС

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
МП СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
МП СЕРВІС
Перейти до контакту

Hikvision ІР камери

Hikvision ІР камери
КАТАЛОГ
Особливість застосування ІР цифрових камер є чіткість зображення і велика відстань встановлення. При збільшення відстані заміним мідну віту пару на оптичні канали зв’язку що вже не має меж у відстані. Таким чином можна проектувати єдину систему спостереження  всього міста.  
Інженерні рішення у використанні інтелектуальних можливостей  камер це рішення в системах безпеки та охорони з використання елементів автоматики по управлінню електричними виконавчими пристроями.
Більшість ІР камер мають керуючі  входи та виходи котрі програмуються на виконання охоронних та виконавчих функцій котрі легко задіяти в елементах автоматики з метою удосконалення системи безпеки і підвищення інформативності
ІР камери діляться по якості зображення що завжди є перша оцінка це мегапікселі «Мп» камери виготовляються від 2 Мп до 5 Мп.  Не варто гнатись за максимум кожне рішення поставлених задач має свої потребу не варто платить за те що в поставленій задачі не є необхідністю.
 
Основні характеристики камер
Чутливість  -   кольоровий режим 0.01лк@(F1.2,AGC вкл.), Ч/Б: 0.028лк@(F2.0,AGC вкл.), 0лк с ИК
Рівень освітлення при якому камера працює в кольоровому режимі і освітленість переходу в чорно-білий режим.
2.8мм, 4мм, 6мм, 8мм@F2.0 характеристики об’єктива - фокусна відстань що характеризує кут огляду. Об’єктиви бувають з автоматичним фокусом, частіше з ручним що дає можливість вистаити бажаний кут огляду.
2.8мм : по горизонталі: 103°, по вертикали: 59° кут огляду при фокусному показнику далі кут горизонталі  і вертикалі.
25 к/с (1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720) Відео потік . Яка кількість кадрів буде при відображенні картинки. Параметр може керуватися програмно в ручну. Для кожного виду відео потоку окремо. Наприклад робота через інтернет зменшуємо потік з метою не перезавантаження каналу.
Сховище. Можливість камери зберігати запис відео на флеш пам'ять microSD/SDHC/SDXC до 128Гб.
DC12В ± 25%/PoE(802.3af). 7.5Вт макс.  Напруга живлення камери та потужність спожівання камери, PoE – можливість роботи  камери  при живленні через мережевий кабель. Що дає можливість не прокладавати додатково ліній живлення.
Дальність робот ІК підсвітки. Робота в нічний час до якої відстані буде камера в темряві давати зображення.
-40 °C…+60 °C, вологість 95%. Важлива характеристика оскільки оцінює можливість роботи камери в залежності від погодних умов.
Матеріал корпусу. Метал або пластмаса
Камери діляться на зовнішнього встановлення і внутрішнього. До камер зовнішнього встановлення висуваються вимоги по захисту від вологи та пилу. Та витримку при зміні температури від мінус до плюс.

Важливо. Довірите вибір камер професіоналам пояснивши поставлені задачі. Це зменшить ризик витрат без потреб.
ПЕРЕХІД НА СТОРІНКИ
Назад до змісту