ІНФОРМАЦІЙНІ ДАТЧИКИ - МП СЕРВІС

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
МП СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
МП СЕРВІС
Перейти до контакту

ІНФОРМАЦІЙНІ ДАТЧИКИ

Пропонуємо контроль за системи комунікацій будинку що є контроль витоку води, виток газу пропан бутан, природного газу. Виявлення угарного газу  та чадного. Захист при виявленні аварійного  стану датчиками  що є закриття кранами з електроприводами подачі на будинок води , газу. Інформування на мобільний, планшети та інші інформаційні пристрої.
 
Розробка елементів автомати. Контроль та управління як локально так і віддалено через СМС та інтернет з мобільних додатків.
Ваші технічні завдання наші рішення
Датчики затоплення водою. Виявляють виток води та через контролери та прилади охороні охоронної сигналізації управляють кранами з електроприводом. При використанні розумних контролерів можливо контролювати датчики протоку води та управляти кранами з мобільних та планшетів.
Додатково можна розширити можливості використав датчики контролю за комунікаціями будинку
ПЕРЕГЛЯД МАЛЮНКА
Електропривод Шаровий призначений для перекриття води (системи опалення) у разі виникнення протоку води. Кран складається з електропривода и шарового крана котрий при подачі електричного сигналу припинить подачу води.  Кран керується через контролер котрий отримавши сигналі від датчика протоку води починає діяти на кран котрий прикриє подачу води.
Контролер може бути автономний пристрій котрий працює без додаткових інформативних можливостей. Контролювати і управляти може охоронний прилад сигналізації котрий надсилає повідомлення на мобільні пристрої про аварійний стан, включить на декілька хвилин (програмується) звукове повідомлення. При використанні розумних контролерів можливо контролювати датчики протоку води та управляти кранами з мобільних та планшетів.
ПЕРЕГЛЯД МАЛЮНКА
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ ОБЛАДНАННЯ
Назад до змісту