ОХОРОННІ ПРИЛАДИ ВИРОБНИЦЬТВО SATEL - МП СЕРВІС

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
МП СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
МП СЕРВІС
Перейти до контакту

ОХОРОННІ ПРИЛАДИ ВИРОБНИЦЬТВО SATEL

сател
Приймально-контрольні прилади   
INTEGRA 256 (128) (64) Plus Прибори контролюють 256, 128, 64 охоронних зон можливо створити до 32 груп охорони (управління кожною групою окремо), 8 віртуальних об’єктів ( котрі незалежні між собою) охорони. По умовчанню має конфігурацію 16  охоронних зон та 16 керованих виходів, підключення охоронних сповіщувачів та пристроїв автоматики. Вбудований модем дозволяє передавати дані через GSM модуль або телефонну лінію. Розширення виконуюся  додатковими модулями що буде показано нижче. Можливість роботи через інтернет.
INTEGRA-128-WRL Безпровідна охорона централь фірми "SATEL" вбудований на головній платі радіо модуль підтримує бездротові датчики фірми "SATEL", модуль GSM на головній платі, передача СМС повідомлень на мобільний і отримання СМС команд для керованих виходами централі, а також поставити зняти з охорони. Базова конфігурація 8 зон, 8 керованих виходів з можливість розширення до 128 зон, 128 виходів, і 128 бездротових зон. Працює через інтернет з мобільним та ПК.
INTEGRA 32  Прилад  з базовою конфігурацією  8 охоронюваних зон і 8 керованих виходів, блок живлення 1,2 А 12 в .. Можливість розширення до 32 зон і 32 керованих виходів. Забезпечить окремо охорону 16 груп і 4 віртуальних об'єктів. Управління та контроль з ЖКІ Клавіатури.  Робота з через інтернет на мобільний інтернет та ПК.
INTEGRA 24  Економний варіант охоронної централі "SATEL", вихідна конфігурація 4 зони і 4 виходи управління. Блок живлення 1,2 А 12 в. Розширення до 24 зон і 24 виходу. Забезпечить роздільну охорону 4 групи. Робота з через інтернет на мобільний інтернет та ПК.
Металічні та пластмасові  корпуси для приймально-контрольні прилади.
Кликніть на малюнок для перегляду
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ ОБЛАДНАННЯ
Назад до змісту