IP ДОМОФОНИ DAHUA БАГАТО КВАРТИРНІ - МП СЕРВІС

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
МП СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
МП СЕРВІС
Перейти до контакту

IP ДОМОФОНИ DAHUA БАГАТО КВАРТИРНІ

IP ДОМОФОНИ DAHUA
Сучасне рішення IP багато квартирний домофон котрий можна розділити на ГРУПОВІ та БУДИНКОВІ БАГАТО ПОВЕРХОВІ.
*
Призначення ГРУПОВИХ підключення на панель виклику до 7 квартир. Застосування на поверхах  при вході на коридор квартир або для окремих будинків при вході в котедж містечко.
*
БУДИНКОВІ БАГАТО ПОВЕРХОВІ. Встановлення на під’їздах багато поверхових будинків. Виклик квартири відбувається набором номера квартири або консьєржа якщо в бажаний квартирі домофон відсутній.  Консьєрж через на своєму пульту домофонної системи отримує відео виклик та приймає рішення на дозвіл проходу. Консьєрж при наявності домофону в квартирі може зв’язатись з квартирою та отримати згоду на пропуск відвідувача. Панелі виклику мають вмонтований зчитувач карток контролю доступу що забезпечить вільний контрольований прохід жителів будинку. Монітор домофону підтримує IP камери котрі можливо підключити на встановлені монітори в квартирах для перегляду додатково будинкових територій
Відео панелі виклику багато поверхових будинків та групові панелі виклику до 7 абонентів. Забезпечать виклик кожної квартири окремо та зв'язок консьєрж. Мають вмонтовані зчитувачі карток «Mifare» доступу котрі забезпечать контрольований прохід. Ethernet 10/100МБит/c протокол TCP/IP  живлення 12 в. від окремого блока живлення.  Відеокамера 1,3 Мп. що достатньо для якісної картинки. Клавіши виклику сенсорні або механічні. Панелі виклику з’єднуються на пряму з домофоном встановленому в квартирі. Пульт консьєрж є додатковий аксесуар для обслуговування відвідувачів будинку.
КОМУТАРОР POE 24 вольт живлення моніторів домофону по мережевому кабелю (віта пара) та мережеве Ethernet 10/100МБит/c  з’єднання домофонної системи. Працює з окремим блоком живлення котрий вибирається керуючись навантаженням що залежить від кількості підключених приладів.  Комутатор підтримує 8 моніторів та має два звичайні Ethernet 10/100МБит/c порти для підключення до локальної мережі.
ПУЛЬТ КОНСЬЄРЖ  забезпечення зв’язку з відвідувачем будинку  та дозвіл проходу на розсуд консьєржа. При виклику консьєржа встановлюється відео зв’язок з відвідувачем у разі відсутності домофону в квартирі приймається самостійне рішення на прохід в будинок. При наявності домофону в квартирі консьєрж може узгодити допуск відвідувача в будинок. Пульт не є обов’язковим в системі.
SIP сервер VTNS2000B прилад забезпечить зв'язок між абонентами  домофонів будинку по принципу МІНІ АТС  що дає можливість організувати виклики між квартирами за встановленими правилами та виклик на телефон власника бажаної квартири з переговорної панелі на вході до будинку і пульта консьєржа.
Спроектуємо, підберемо обладнання, виконаємо монтажні роботи, введемо в експлуатацію, навчимо роботу системи через інтернет, технічна підтримка, допомога в експлуатації, гарантійні обовязки.
ПЕРЕХІД НА СТОРІНКИ
Назад до змісту