МЕРЕЖЕВІ IP ДОМОФОНИ DAHUA - МП СЕРВІС

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
МП СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
МП СЕРВІС
Перейти до контакту

МЕРЕЖЕВІ IP ДОМОФОНИ DAHUA

IP ДОМОФОНИ DAHUA
КАТАЛОГ
Монітори домофону виробника «DAHUA» мають розмір зображення від 7 дюймів до 10,5 дюймів забезпечують якісну картинку TFT LCD (800x480) сенсорне керування або механічні кнопки бюджетні моделі що не зменшує надійність роботи. Наявність від 4до 8 входів  і 1 виходу дає можливість використання охоронних можливістю повідомлення про порушення на ваш мобільний на якому встановлений додаток “DMSS”, додаток для андроїд працює в реальному часі і забезпечує керування домофоном. Підгримуються флеш пам'ять до 32 Гб. На котрій зберігаються відеозаписи, та історія викликів. Ethernet 10/100МБит/c,  TCP/IP  з підтримукою живлення POE (24v) або 12 вольт по окремій лінії живлення встановленого блоку. Керування замком та іншими пристроями релейний вихід. Із застосування окремих блоків живлення наприклад для керування електронним замком.
IP ВІДОЕО ПАНЕЛІ ПЕРГОВОРНІ ВИРОБНИКА «DAHUA»  
Робота з моніторами  домофону свого виробника діляться на внутрішнього та зовнішнього використання. Призначення у використані - Індивідуальні застосування в офісах, квартирах, приватних будинках. Багато квартирні використовуються на декілька квартир або окремих будинків в котеджах, вхід до багато поверхових будинків з можливість виклику на кожну квартиру окремо. Кут обзору  камери панельки по діагоналі 70 до 120 градусів по вертикалі 60 до 90 градусів (фокусна відстань 2,2 до 3,6) в залежності від моделі.  Розподільча здатність 1 Мп до 1.3 Мп. що є достатньо для якісної роботи. Інфрачервоний прожектор котрий забезпечить роботу камери в темряві. Ethernet 10/100МБит/c,  TCP/IP.  Живлення POE (24v) або 12 вольт по окремій лінії живлення встановленого блоку. Деякі панелі мають зчитувачі карток доступу що забезпечить безперешкодний доступ власників карток.
Рекомендований склад відео домофону при замовленні обладнання. Монітор та панельки ви можете вибрати самостійно з існуючого каталогу запропонованого виробником. Особливість є для переговорних відео панелей  зовнішні використання (на вулиці або в приміщення без кліматичного забезпечення) та внутрішнього. Визначитесь потрібно вам можливість використання  зчитувача карток доступу для відкриття дверей з електронним замками. Панельки із  зчитувачами карток мають більшу вартість.
З чого складається комплект домофону
Вдало побудувати домофонну систему в будинку, квартирі, офісному центрі, підібрати обладнання котре забезпечить ваші потреби та правильну вартість відповідно поставлених задач без переплат функціоналу котрий не буде використовуватися. Допоможуть і проконсультують інженери підприємства підберуть комплект обладнання, встановлять, налагодять локальну роботу та через інтернет на мобільний додаток. Гарантійне та після гарантійне обслуговування. Технічна допомога в експлуатації.
ПЕРЕХІД НА СТОРІНКИ
ВИКОРИСТАННЯ ДОМОФОНА
Назад до змісту