З чого складається комплект домофону - МП СЕРВІС

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
МП СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
МП СЕРВІС
Перейти до контакту

З чого складається комплект домофону

IP ДОМОФОНИ DAHUA
Комплект внутрішнього встановлення. Офісний або квартирний варіант у випадку коли переговорна панель встановлено на коридорі будинку чи офісу.
Монітор можливо підібрати з каталогу по своїм  фінансовим можливостям та смаку тільки «DAHUA»  є монітор з розміром 10,5 дюйма сучасним дизайном та можливостями. Бюджетні пропозиції не менш цікаві з розміром картинки 7 дюймів.
Обов’язково потрібно додати кріплення для монітору та панельки.  Зображене на рисунку кріплення підходить для більшої частини моніторів та панельок внутрішнього монтажу. Для встановлення зовнішньої панельки вибрати інше кріплення зовнішнього встановлення. Елементи монтажних аксесуарів можна переглянути на сторінці, або перейти на сайт виробника
Переговорна відео панель внутрішнього встановлення. Виберіть з каталогу і реалізуйте своє рішення звернувши увагу на технічні можливості це кут огляду та наявність вмонтованого в панельку зчитувача карток доступу якщо таке потрібно що підвищить вартість панельки.
Живлення домофонної системи використав POE комутатор це живлення по мережевому кабелю 24 вольт та мережеве з’єднання  елементів домофонної системи. До POE комутатор окремо потрібно блок живлення 24 вольт. Крім того можливо використати окремі блоки живлення 12 вольт в деяких рішеннях це економить кошти
У разі встановлення переговорної панелі на вулиці застосовується слідуючий комплект, котрий по своїм характеристикам має ступінь захист для вуличного використання.
Встановлення зовнішньої панельки інша особливість в кріпленні та герметичності при монтажу. Сама панелька повинна мати технічні характеристики по захисту від пилу та вологи відповідно до чого змінюється і кріпленням такої панельки. Правильний монтаж продовжить життя переговорної відео панелі стабільна робота в літку та зимою. Можливості контролю доступу та необхідність їх використання вибрав панельку із зчитувачем карток.
ПЕРЕХІД НА СТОРІНКИНазад до змісту