КЛАВІАТУРИ ВИРОБНИЦЬТВО SATEL - МП СЕРВІС

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
МП СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
МП СЕРВІС
Перейти до контакту

КЛАВІАТУРИ ВИРОБНИЦЬТВО SATEL

сател
Додатково деякі клавіатури мають вбудований зчитувач карт і брелків. Призначення карт і брелків управління режим охорони або скасувати тривогу. Завдяки цьому її експлуатація не вимагає запам'ятовування пароля.
Консультації і проектування систем на основі обладнання "SATEL" INTEGRA.
ПЕРЕГЛЯД
Призначення клавіатури  Постановка зняття з охорони віх груп або груп в які призначені для керування даною клавіатурою.
Групи управляються кожна окремо і вибірково та разом. З клавіатура можливо виконати контроль за роботою системи та програмування. Клавіатура має великий розмір дисплея з великими розбірливими літерами в два ряди. В Клавіатурі має дві додаткові зони охорони працюють у складі основної плати. Клавіші приємні на доти надійність в роботі, режим підсвітки програмується
ПЕРЕГЛЯД
СЕНСОРНІ КЛАВІШІ
Дана клавіатура має особливий дизайн, дисплей великого розміру, підсвічування сенсорних клавіш, додатково індикація. Управляє однією або декількома групами. Додатково дві зони охорони для системи. Клавіатура має багато сервісних функцій які програмуються з метою зручності експлуатації системи. Має заставку в режимі очікування вводу.
ПЕРЕГЛЯД
Безпровідна радіо клавіатура виконує стандартні функції раніше перехованих клавіатур
Додатково, обладнана вбудованим зчитувачем карт і брелків. Завдяки цьому її експлуатація не вимагає запам'ятовування пароля. За допомогою карт і брелків можна включати і вимикати режим охорони або скасувати тривогу.
ПЕРЕГЛЯД
ПЕРЕГЛЯД
Пристрій виконує всі функції стандартних клавіатури використовуючи при цьому графіку. Великому сенсорний дисплей з діагоналлю 7 " забезпечується зручність користування, характерне для смартфонів і планшетів. Відображаються на дисплеї інтерактивні віджети дозволяють за допомогою одного торкання управляти системою охорони.
При підключенні пристроїв автомати управляти освітленням, опаленням, ролетами або, наприклад, системою поливу рослин. Додатково клавіатура INT-TSI забезпечує швидкий доступ до інформації про стан системи, яка може бути відображена на дисплеї за допомогою графічних значків.
Призначення управління групою охорони зняття та активування режиму охорони такі клавіатури можуть управляти тільки однією групою системи охорони з декількох груп.
Групова клавіатура - управління окремою групою у складі системи з декількох груп охорони. Вбудований зчитувач карт і брелків. Завдяки цьому її експлуатація не вимагає запам'ятовування пароля. Призначення карт і брелків управління режим охорони або скасувати тривогу. Дозволено встановлення на зовні.
Груповий считувач - управління окремою групою у складі системи з декількох груп охорони. Вбудований зчитувач карт і брелків. Завдяки цьому її експлуатація не вимагає запам'ятовування пароля. Призначення карт і брелків управління режим охорони або скасувати тривогу. Встановлення в приміщеннях.
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ ОБЛАДНАННЯ
Назад до змісту