МОДУЛІ РОЗШИРЕННЯ ВИРОБНИЦЬТВО SATEL - МП СЕРВІС

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
МП СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ ТА БЕЗПЕКИ
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО СЕРВІС
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
МП СЕРВІС
Перейти до контакту

МОДУЛІ РОЗШИРЕННЯ ВИРОБНИЦЬТВО SATEL

сател
Модулі розширення підключають до головної плати для збільшення можливостей. Кожна модель головної плати має максимальне можливе розширення наприклад 256 зон і 256 виходів. В той час можна підключити до головної плати розширення такі як радіо модулі безпровідних датчикі, модуль для підключення до інтернету, контролю і управління системою з мобільного або з комп’ютера.
Модуль призначений для спільної роботи з приймально-контрольними приладами INTEGRA, INTEGRA Plus, VERSA, VERSA Plus і PERFECTA, а також з мережевими контролерами ACCO-NT. Пристрій замінює модуль CA-64 E / CA-64 EPS. INT-E дозволяє розширити систему на 8 провідних зон. Додатковий темперний вхід дозволяє виявити вторгнення в корпус, в якому встановлений модуль.
Розширення зон і виходів призначений для спільної роботи з приймально-контрольними приладами серії: INTEGRA і INTEGRA Plus, а також з мережевими контролерами ACCO-NT. Пристрій замінює модуль CA-64 PP. INT-PP дозволяє розширити систему на 8 провідних зон, а також 8 програмованих виходів: релейних і типу "відкритий колектор".  Додатковий темперний вхід дозволяє виявити вторгнення корпус, в якому встановлений модуль.
Розширення виходів призначений для спільної роботи з приймально-контрольних приладів серії: INTEGRA, INTEGRA Plus, VERSA і VERSA Plus, а також з мережевими контролерами ACCO-NT. Він замінює модулі: CA-64 O-OC, CA-64 O-R і CA-64 O-ROC. INT-O дозволяє розширити систему на 8 провідних виходах. Додатковий темперний вхід дозволяє виявити вторгнення корпус, в якому встановлений модуль.
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ ОБЛАДНАННЯ
Назад до змісту